Előadás választása
IdőpontHelyszínElőadás címe
december 1. v 00:00AjándékutalványJegyvásárlás
január 29. sze 19:00Szürke galamb
január 29. sze 19:00Ványa

A torinói Teatro Stabile vendégjátéka

január 29. sze 19:15Lélegezz
január 30. cs 19:00Szürke galambJegyvásárlás
január 30. cs 19:00Ványa

A torinói Teatro Stabile vendégjátéka

január 30. cs 19:15Miskin herceg

Dosztojevszkij A félkegyelmű című műve alapján

január 31. p 19:00Bádogdob
január 31. p 19:00Nem tudhatom...

Radnóti és korunk

Jegyvásárlás
január 31. p 19:15Prostitúció
február 1. szo 15:00Holt lelkek
február 1. szo 15:00Munkavégzés során nem biztonságos
február 1. szo 19:00Ithaka

Homérosz: Odüsszeia alapján

február 2. v 16:00Terror
február 2. v 19:00Nóra - karácsony Helmeréknél
február 2. v 19:00Terror
február 2. v 19:15Leláncolt Prométheusz
február 2. v 19:30A borbély
február 3. h 19:00Rozsdatemető 2.0

A Hábetler család 100 éve

február 3. h 19:00A Platonov

– (Ne csak) nézd, hogy telik ez a kurva élet!

február 4. k 19:00Részegek
február 4. k 19:00A fehér szalag
február 4. k 19:15Lélegezz
február 5. sze 19:00Tartuffe
február 5. sze 19:00Bánk bán
február 5. sze 19:15Egy komcsi nyanya vagyok
február 6. cs 19:00Ha elmúlik öt év

Az idő legendája

február 6. cs 19:00Szürke galamb
február 6. cs 19:15Miskin herceg

Dosztojevszkij A félkegyelmű című műve alapján

február 7. p 19:00A fehér szalag
február 7. p 19:15A királyi úton
február 8. szo 15:00A királyi úton
február 8. szo 19:00Tartuffe
február 8. szo 19:00Bánk bán
február 9. v 19:00Rozsdatemető 2.0

A Hábetler család 100 éve

február 9. v 19:00A Platonov

– (Ne csak) nézd, hogy telik ez a kurva élet!

február 10. h 19:00Tartuffe
február 10. h 19:00Bánk bán
február 11. k 19:00Nóra - karácsony Helmeréknél
február 11. k 19:00Bádogdob
február 11. k 19:15Nem vagyunk mi barbárok
február 11. k 19:30A borbély
február 12. sze 19:00A fehér szalag
február 12. sze 19:00Részegek
február 13. cs 19:00Rozsdatemető 2.0

A Hábetler család 100 éve

február 13. cs 19:00A Platonov

– (Ne csak) nézd, hogy telik ez a kurva élet!

február 14. p 19:00Bánk bán
február 14. p 19:00Tartuffe
február 14. p 19:15Egy komcsi nyanya vagyok
február 15. szo 15:00Ahogy tetszik
február 15. szo 19:00Jeanne d'Arc

- a jelenidő vitrinjében

február 15. szo 19:15Lélegezz
február 16. v 15:00Prostitúció
február 16. v 19:00Jeanne d'Arc

- a jelenidő vitrinjében

február 16. v 19:00A mi osztályunk
február 17. h 19:00Háztűznéző

- teljességgel valószínűtlen történet két részben -

február 17. h 19:00Minden kombi cirkó, de nem minden cirkó bojler
február 17. h 19:30A borbély
február 19. sze 19:00A Platonov

– (Ne csak) nézd, hogy telik ez a kurva élet!

február 20. cs 19:00A bajnok
február 20. cs 19:30A borbély
február 21. p 19:00Highlights Of Hungary DíjátadóJegyvásárlás
február 22. szo 15:00Ürgék

Férfitörténetek a zenés Kelet-Közép-Európából

február 22. szo 19:00Ascher Tamás Háromszéken
február 22. szo 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

február 23. v 15:00Minden kombi cirkó, de nem minden cirkó bojler
február 23. v 19:00Ascher Tamás Háromszéken
február 23. v 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

február 24. h 19:00Ithaka

Homérosz: Odüsszeia alapján

február 24. h 19:00A kaukázusi krétakör
február 24. h 19:15Miskin herceg

Dosztojevszkij A félkegyelmű című műve alapján

február 25. k 19:00Ithaka

Homérosz: Odüsszeia alapján

február 25. k 19:00A kaukázusi krétakör
február 26. sze 19:00A bajnok
február 26. sze 19:15Cucli III. rész

a K2 színház HírHalász programja

február 27. cs 19:00A bajnok
február 27. cs 19:00Széljegy
február 27. cs 19:15Bihari
február 27. cs 19:30A borbély
február 28. p 19:00A bajnok
február 28. p 19:00Széljegy
február 28. p 19:15Bihari
február 28. p 19:30A borbély
február 29. szo 15:00A királyi úton
március 1. v 16:00Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

március 2. h 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

március 3. k 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

március 4. sze 19:15Elfriede Jelinek: Téli utazás

Halasi Zoltán és Szőke Szabolcs felolvasóestje

Jegyvásárlás
március 5. cs 19:00A császár

Ryszard Kapuscinski művei alapján

március 6. p 19:00A császár

Ryszard Kapuscinski művei alapján

március 6. p 19:00Poppea megkoronázásaJegyvásárlás
március 7. szo 19:00Poppea megkoronázása
március 7. szo 19:00A császár

Ryszard Kapuscinski művei alapján

március 8. v 19:00Poppea megkoronázásaJegyvásárlás
március 8. v 19:00A császár

Ryszard Kapuscinski művei alapján

Jegyvásárlás
március 8. v 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

március 12. cs 19:00A bajnok
március 12. cs 19:00Ahogy tetszik
március 12. cs 19:15Bihari
március 12. cs 19:30A borbély
március 13. p 19:00Ascher Tamás Háromszéken
március 13. p 19:00Minden kombi cirkó, de nem minden cirkó bojler
március 13. p 19:15Leláncolt PrométheuszJegyvásárlás
március 14. szo 19:00Háztűznéző

- teljességgel valószínűtlen történet két részben -

Jegyvásárlás
március 14. szo 19:00Munkavégzés során nem biztonságos
március 14. szo 19:15Lélegezz
március 14. szo 19:30A borbély
március 15. v 15:00Tartuffe
március 15. v 19:00Bánk bán
március 15. v 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

március 16. h 19:00Poppea megkoronázásaJegyvásárlás
március 16. h 19:00A császár

Ryszard Kapuscinski művei alapján

március 16. h 19:15Miskin herceg

Dosztojevszkij A félkegyelmű című műve alapján

március 17. k 19:00Nóra - karácsony HelmeréknélJegyvásárlás
március 17. k 19:00Bádogdob
március 17. k 19:15Nem vagyunk mi barbárok
március 17. k 19:30A borbély
március 18. sze 19:00A fehér szalagJegyvásárlás
március 18. sze 19:00Részegek
március 19. cs 19:00Tartuffe
március 19. cs 19:00Bánk bán
március 19. cs 19:15Az átnevelhetetlen

Stefano Massini monodrámája és Anna Politkovszkaja Orosz napló című könyve alapján

március 20. p 19:00Rozsdatemető 2.0

A Hábetler család 100 éve

március 20. p 19:00A Platonov

– (Ne csak) nézd, hogy telik ez a kurva élet!

március 20. p 19:15Egy komcsi nyanya vagyok
március 21. szo 15:00Ürgék

Férfitörténetek a zenés Kelet-Közép-Európából

március 21. szo 19:00Jeanne d'Arc

- a jelenidő vitrinjében

Jegyvásárlás
március 21. szo 19:30Petra von Kant
március 22. v 16:00A királyi úton
március 22. v 19:00Jeanne d'Arc

- a jelenidő vitrinjében

Jegyvásárlás
március 22. v 19:00A mi osztályunk
március 23. h 19:00A fehér szalagJegyvásárlás
március 23. h 19:00Részegek
március 23. h 19:15Lélegezz
március 24. k 19:00Rozsdatemető 2.0

A Hábetler család 100 éve

március 24. k 19:00A Platonov

– (Ne csak) nézd, hogy telik ez a kurva élet!

március 24. k 19:15Cucli IV. rész

a K2 színház HírHalász programja

március 25. sze 19:00Ithaka

Homérosz: Odüsszeia alapján

március 25. sze 19:00A kaukázusi krétakör
március 26. cs 19:00Tartuffe
március 26. cs 19:00Bánk bán
március 26. cs 19:15Egy komcsi nyanya vagyok
március 27. p 19:00Ha elmúlik öt év

Az idő legendája

Jegyvásárlás
március 27. p 19:00Szürke galamb
március 27. p 19:15Miskin herceg

Dosztojevszkij A félkegyelmű című műve alapján

Jegyvásárlás
március 28. szo 19:00Poppea megkoronázásaJegyvásárlás
március 28. szo 19:00Széljegy
március 29. v 16:00Holt lelkek
március 29. v 16:00Terror
március 29. v 19:00Nóra - karácsony HelmeréknélJegyvásárlás
március 29. v 19:00Terror
március 29. v 19:15Holt lelkek
március 29. v 19:30A borbély
március 30. h 19:00Ithaka

Homérosz: Odüsszeia alapján

március 30. h 19:00A kaukázusi krétakör
március 31. k 19:00Ascher Tamás Háromszéken
március 31. k 19:00Minden kombi cirkó, de nem minden cirkó bojler
március 31. k 19:15Leláncolt PrométheuszJegyvásárlás